Alexandra Beach

2113 termínů
od 9 075 Kč

Alexandra Beach

Bez stravy, Snídaně

Letecky

TUI SUNEO Niriides Beach

47 termínů
od 10 788 Kč

TUI SUNEO Niriides Beach

All inclusive

Letecky

Kipriotis Hippocrates

672 termínů
od 11 390 Kč

Kipriotis Hippocrates

All inclusive

Letecky

Mitsis Ramira Beach

529 termínů
od 12 090 Kč

Mitsis Ramira Beach

All inclusive, Ultra all inclusive

Letecky

Kipriotis Maris Suites

595 termínů
od 12 190 Kč

Kipriotis Maris Suites

All inclusive

Letecky

Sensimar Michelangelo Resort & Spa

4004 termínů
od 13 482 Kč

Sensimar Michelangelo Resort & Spa

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka: Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kos

Letoviska na ostrově Kos: Kardamena, Kefalos, Kos - město, Lambi, Marmari, Mastichari, Psalisi, Tigaki

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Psalidi leží přibližně 3 km jihovýchodním směrem od hlavního města Kos. Psalidi je poměrně klidné předměstí samotné metropole Kos a naleznete zde skvělé podmínky pro vaši dovolenou. V letovisku je ubytování všech kategorií a pláže snad všech typů písečné, oblázkové a smíšené s bohatou nabídkou vodních sportů. Podél pobřežní komunikace mezi Psalidi a městem Kos je velká nabídka restaurací, obchodů, barů, půjčoven motocyklů a kol atd. Do centra hlavního města můžete lehce dojít příjemnou procházkou nebo použít místní MHD.

Psalidi - dovolená

Psalidi je klidná turistická oblast, vhodná pro relaxaci,objevování okolí pronajatým autem nebo na kole, posezení v taverně s nabídkou řeckých specialit s pláží s drobnými oblázky. Psalidi je také okružní výlet po ostrově, nebo výlet rybářskou lodí s rybařením i řecký večer, kde si zatančíte a popijete výborného řeckého vína.

Psalidi - dovolená s dětmi

Celý ostrov je ideální pro turisty hledající klidné a pohostinné prostředí pro svou dovolenou spolu s krásnou přírodou, čistým mořem a nádhernými plážemi. Ostrov vznikl v důsledků sopečné činnosti, proto se zde nachází množství termálních pramenů. Velkou předností je také poloha ostrova, během jednoho dne lze navštívit devět okolních ostrovů s mnoha památkami a malebnými scenériemi. Psalidi připravilo pro děti v hotelích bazény se skluzavkou, pro ty ostatní vodní sporty, šlapadla, paragliding, vodní skútr, možnost pronájmu surfu a další. Nudit se nebude nikdo z Vás.

Psalidi - ubytování a strava

Hotelový komplex, který připomíná vesničku nalézající se u pláže, nebo rozlehlý areál umístěný do svahu. V obojím velmi dobře vybavené ubytování . V Psalidi ochutnáte zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Samozřejmě i nealko nápoje zdejší výroby.

Psalidi - zájezdy se slevou

Dlouho neotálejte a zarezervujte si včas pobyt v Psalidi. Jsme zde pro Vás a ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev.(first minute, popř. last minute, seniorskou slevu,slevy pro nové klienty, dětské slevy).

Psalidi - pláže a koupání na ostrově Kos

Krásné pláže Psalidi se nachází 3 km východně od hlavního města Kos. Pláž je jemně písečná a oblázková. Je velmi dobře vybavena lehátky, slunečníky i slunnou terasou. Existuje možnost si vychutnat řeckou kuchyni, jelikož přímořské taverny se nacházející v blízkosti pláže. Je zde mnoho luxusních hotelů. Lze si užít romantickou procházku po pláži, nebo můžete navštívit Agios Fokas pro nádherný pohled na západ slunce.

Řecko - Kos - Psalidi - last minute
Řecko - Kos - Psalidi - last minute
Řecko - Kos - Psalidi - last minute
Řecko - Kos - Psalidi - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus