Kos Bay

967 termínů
od 7 300 Kč

Kos Bay

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Koala

89 termínů
od 8 413 Kč

Koala

Snídaně

Letecky

Kos Junior Suites

103 termínů
od 9 357 Kč

Kos Junior Suites

Snídaně

Letecky

Kosta Palace

1833 termínů
od 9 890 Kč

Kosta Palace

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Theonia

963 termínů
od 9 980 Kč

Theonia

Snídaně

Letecky

Aegean Blu

374 termínů
od 10 390 Kč

Aegean Blu

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka: Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kos

Letoviska na ostrově Kos: Kardamena, Kefalos, Kos - město, Lambi, Marmari, Mastichari, Psalisi, Tigaki

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Hlavní město a přístav ostrova Kos leží na severovýchodním pobřeží nedaleko tureckých břehů se spoustou zeleně a palem, v pozadí vysoké kopce. Město Kos má bohatou historii. A není divu – bylo založeno už ve 4. století před naším letopočtem. V průběhu staletí se tu vystřídaly různé národy usilující o nadvládu, kterou se jim na omezenou dobu podařilo získat, a tak tu po sobě pochopitelně zanechaly své stopy.

Město Kos - dovolená

Přestože město ve 30. letech min. stol. zasáhly ničivé zemské otřesy, dnes tu po nich není ani zmínka. Vše bylo znovu vybudováno, aby nyní mohlo toto malebné místo poskytovat všem svým návštěvníkům dokonalé prostředí ke strávení letní dovolené plné procházek, koupání v moři, nákupů a zábavy. Na počest praotce moderní medicíny se ve městě Kos pořádá pravidelně oblíbený festival s hudbou, tancem, divadelními představeními a dobrým jídlem, který si rozhodně nenechte ujít.

Město Kos - dovolená s dětmi

Pláž je pokryta oblázky. V okolí lze nalézt další s různými podmínkami ke koupání a vodním sportům. Vyberte si některý z nabízených fakultativních výletů, nebo si pronajměte kolo, motorku nebo automobil a vydejte se za poznáváním ostrovních krás. Při večerní procházce si můžete vybrat nějaký suvenýr.

Město Kos - ubytování a strava

Ubytování najdete v hotelech dobré kvality a služeb. Řecká kuchyně je pestrá, zdravá a chutná. Jejím základem je olivový olej, rajčata, artyčoky, cukety, cibule, česnek, olivy, ovčí a kozí sýr, grilované skopové (arni), jehněčí a drůbeží maso a samozřejmě čerstvé ryby (psari). Převládají různé saláty a luštěniny (hrách, čočka, fazole, cizrna), oblíbená je například listová zelenina jen krátce povařená, politá dresinkem. K typickým jídlům patří gyros, tzatziki a vynikající jogurt a chlebová placka. Výborné jsou řecké moučníky, pečivo, slané koláče z lískového těsta plněné sýrem či špenátem ap., velmi oblíbené je sušené ovoce a oříšky. Jako aperitiv se podává např.“ouzo“, anýzovka, kterou si dle vlastní úvahy smícháte s vodou. Na zapití pivo,víno, na závěr turecká káva.

Město Kos - zájezdy se slevou

Rozhodli jste se pro dovolenou v Kos townu? Navštivte nás, velice rádi pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Město Kos - pláže a koupání na ostrově Kos

Městské pláže jsou snadno přístupné a v blízkosti hlavního města Kos. Pláže jsou vybaveny lehátky a slunečníky. Městské pláže jsou vhodným místem pro odpočinek, pokud jste v hlavním městě. Město je velmi živé, je zde mnoho hotelů a taveren, turistům se nabízí prohlídky po starých antických památkách.

Řecko - Kos - Kos mesto - last minute
Řecko - Kos - Kos mesto - last minute
Řecko - Kos - Kos mesto - last minute
Řecko - Kos - Kos mesto - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus