Kontessa

10 termínů
od 9 298 Kč

Kontessa

Bez stravy, Večeře

Letecky

Andreas

20 termínů
od 9 891 Kč

Andreas

Bez stravy

Letecky

Efi

11 termínů
od 10 450 Kč

Efi

Bez stravy

Letecky

Ionikos

608 termínů
od 10 881 Kč

Ionikos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Sevi

1119 termínů
od 10 989 Kč

Sevi

Bez stravy

Letecky

Eleni

1407 termínů
od 11 000 Kč

Eleni

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka: Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kos

Letoviska na ostrově Kos: Kardamena, Kefalos, Kos - město, Lambi, Marmari, Mastichari, Psalisi, Tigaki

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kefalos na západě ostrova Kos a dodnes si zachovalo původní řeckou atmosféru. Je známé mnoha kilometry dlouhých písečných pláží s pozvolným přístupem do moře a kvalitní nabídkou vodních sportů. Příroda v okolí města Kefalos není úrodná jako na východní straně ostrova Kos, ale zemědělci zde rozhodně nestrádají. V malých kavárnách, a taverná najdou turisté dopstatek možností k osvěžení a tradiční obchůdky s bohatou nabídkou dotvářejí příjemnou atmosféru. V Kefalosu na vás čeká skvělé koupání s vlnami na zdejší pláží s písečnými dunami, kde ani v plné sezoně není mnoho turistů.

Kefalos - dovolená

Městečko Kefalos je jako stvořené pro klidnou dovolenou. V jednom ze zálivů najdete maličký ostrůvek se zbytky helénského chrámu. Ty kteří se rádi potápějí objeví pod hladinou další části starobylého osídlení. Nabízí se pronájem auta, skútru či čtyřkolky a různé výlety za poznáním ostrova.

Kefalos - dovolená s dětmi

Nelenošte jenom. Vydejte se na okružní výlet ostrovem a poznejte starou část města Kosu, o kus dál se vykoupejte, potom se dívejte na ostrůvek Nisyros a obdivujte starou kašnu, ze které vytéká šest různých minerálních pramenů. Další z aktivit je sport. Využijte nabídky vodních sportů-katamaránů a vodního lyžování. Kefalos je vhodný pro rodiny s dětmi. Neváhejte a jeďte!

Kefalos - ubytování a strava

Ubytování v apartmánech, studiích je vyhovující. Řecká kuchyně je velmi chutná. V Kefalosu ochutnáte zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Samozřejmě i nealko nápoje zdejší výroby.

Kefalos - zájezdy se slevou

Šetřete Váš čas a nervy a zarezervujte si včas pobyt v Kefalosu. Jsme zde pro Vás a ochotně Vám vyhledáme některou ze slev. (first minute, popř. last minute, seniorskou slevu, slevy pro nové klienty, dětské slevy).

Kefalos - pláže a koupání na ostrově Kos

Pláž Kefalos je velmi oblíbená a leží 40 km západně od města Kos. Pláž Kefalos je obklopena spoustou zeleně a má křišťálově čistou vodu podél pobřeží. V Kefalosu je možno najít mnoho taveren a kaváren. Na pláži Kefalos je k dispozici široká nabídka vodních sportů.

Řecko - Kos - Kefalos - last minute
Řecko - Kos - Kefalos - last minute
Řecko - Kos - Kefalos - last minute
Řecko - Kos - Kefalos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>